info@tamadon.org 021-44264894

آموزش کار با ایمیل های مربوط به سایت

سلام

امروزه شرکت ها و اشخاص مهم به جای استفاده از ایمیل هایی نظیر جیمیل، یاهو، هاتمیل و… از سرویس دهنده های شخصی و با آدرس سایت خودشون استفاده می کنند که این موضوع باعث افزایش اعتبار حرفه ی شما می شود.

برای مثال اگر آدرس سایت شما mysite.com باشد؛ به جای اینکه آدرس جیمیل یا نظیر آن را روی کارت ویزیت وارد کنید می توانید از آدرس های معنا داری نظیر  info@mysite.com یا sell@mysite.com یا support@mysite.com و … بهره ببرید.

اگر به آدرس ایمیل شرکت ما هم دقت کنید متوجه می شوید که ما آدرس info@tamadon.org را به مشتریان عزیزمان معرفی می کنیم.

همانطور که می دانید شرکت تمدن برای تمام مشتریان طراحی سایت هم اقدام به ایجاد ایمیل های شرکتی و اختصاصی به تعداد نامحدود می کند.

اما سوالی که برای خیلی از مشتریان عزیز ما پیش می آید نحوۀ استفاده از این ایمیل هاست…. برای اینکار دو راه حل وجود دارد.

راه حل اول:

راه حل اول خیلی ساده است. کافیه شما یک اکانت جیمیل، یاهو یا… ایجاد کنید و آدرسش رو به قسمت پشتیبانی ما اعلام کنید. همکاران ما در شرکت ترتیبی می دهند تا تمام ایمیل هایی که به آدرس info@yoursite.com ارسال می شود یک نسخه هم به ایمیل شخصی شما در جیمیل یا نظیر آن ارسال شود و به این شکل شما تمام ایمیل ها را در صندوق پست الکترونیکی خودتون مشاهده خواهید کرد. در اصطلاح فنی به اینکار فوروارد کردن ایمیل به ایمیل دیگر می گویند.

باید توجه داشت که در این حالت صرفا می توانید برای دریافت پیام ها از ایمیل شرکتی خود استفاده کنید و ارسال پیام ها با آدرس ایمیل شخصی شما صورت خواهد پذیرفت.

راه حل دوم:

اما راه حل دوم به این شکل است که شما می توانید ایمیل مذکور را مستقیما مشاهده و یا از طریق آن ارسال ایمیل کنید.

برای این کار کافی است مراحل ساده زیر را به ترتیب انجام دهید.

  1. مرورگر خود را باز کنید. (ترجیحا از مرورگر کروم یا فایرفاکس استفاده کنید.)
  2. به آدرس http://tamadon.org/roundcube وارد شوید.
  3. در قسمت Username و password نام کاربری و رمز عبوری که به شما داده شده است را وارد کنید.

4. در صورت موفقیت باید صفحه ای مشابه زیر را مشاهده کنید که در این کادر تمام پیام های ورودی شما قابل مشاهده است. (درست مانند جیمیل، یاهو …) با کلیک روی هر پیام می توانید به محتوای آن دسترسی داشته باشید.

5. برای ارسال پیام نیز کافی است روی دکمۀ compose کلیک فرمایید.

6. سپس صفحه ی زیر باز می شود که مانند سایر سرویس های پیام می توانید به تایپ پیام مورد نظر خود و نهایتاً ارسال آن اقدام فرمایید.

مشتریان عزیز در صورت هرگونه پرسش می توانند با آدرس ایمیل info@tamadon.org یا شمارۀ تلفن 09911666609 در بستر واتس اپ مکاتبه فرمایند.

با تشکر

گروه تمدن

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *