شرایط پشتیبانی

این باعث افتخار همکاران ما در گروه تمدن است که شما را در تمام مراحل از مشاوره تا راه اندازی سایت همیاری نمایند. موارد زیر برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر جهت اطلاع شما عزیزان فراهم آمده. این را دلسوزانه می گوییم که نگران پشتیبانی از سایت خود نباشد، ما در کنار شماییم.

  1. مدت پشتیبانی از زمان ثبت هاست و دامنه به مدت یک سال می باشد و این مدت پس از سر رسید در صورت توافق دو طرف قابل تمدید می باشد.
  2. همه ي سرويس هاي ما در صورت عدم رضایت شما به دلیل عدم پاسخگویی به خواسته شما مطابق با قرارداد داراي گارانتي ده روزه برگشت پول مي باشند. مي توانيد به راحتي با تماس با بخش پشتيباني تمدن، اکانت خود را بسته و ظرف کمتر از چند روز پول خود را دريافت نماييد. اين گارانتي شامل سرويس “ثبت دامنه” نمي شود. شما نمي توانيد اين سرويس را تا پيش از موعد انقضاي آن کنسل نماييد.
  3. با توجه به نوع طراحی اولیه (شخصی، شرکتی و سازمانی) امکان دارد در زمان طراحی از بعضی از امکانات (مثل استفاده از امکان نمایش آمار بازدیدکنندگان و …)  استفاده نشده باشد که در طول مدت یک سال، با درخواست مشتری به صورت رایگان قابل ارائه می باشد.
  4. تمدن بعد از طراحی از تمام سایت شما فایل پشتیبان یا همان بک آپ می گیرد. در صورتی که شما خودتان در طول سال به سایت مطلبی اضافه کنید مسئولیت آن با خودتان است و در صورتی که تمایل دارید این کار را ما برای شما انجام دهیم، هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.
  5. بعد از طراحی چارچوب سایت شامل قالب ها، منوها و… قبل از مطلب گذاری، سایت به مشتری عرضه شده و در صورت تایید آن توسط مشتری به عنوان طراحی اصلی سایت در نظر گرفته می شود. بدیهی است هرگونه تغییر در این پیکربندی در طول یک سال مستلزم هزینه خواهد بود. هرچند جهت افزایش رضایت مشتری شرکت به صورت غیرتعهدی جهت تغییرات جزیی مثل اضافه کردن یک منو به سایت از وی هزینه ای دریافت نخواهد کرد.
  6. به درخواست های پشتیانی در مواردی که به طراحی مربوط باشد نهایتاً طی 2 روز و در مواردی غیر از طراحی نهایتاً طی 1 روز رسیدگی خواهد شد.
  7. به دلیل افزایش دقت در رسیدگی به درخواست ها، پشتبانی تنها از طریق ارسال ایمیل به info@tamadon.org و یا درج تیکت در سایت قابل رسیدگی است. هر چند که همکاران ما در ایام کاری از ساعت 11 الی 16 آماده پاسخگویی به شما می باشند.
  8. امنیت سایت های طراحی شده به دلیل استفاده از جدیدترین متدهای طراحی در سایت های داینامیک و استفاده از ماژول های امنیتی بالاست اما در صورت حملات خرابکارانه و نفوذ، گروه مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.
  9. در روند طراحی و پشتیبانی هزینه های جانبی تجاری در طراحی سایت مثل استفاده از یک قالب تجاری، درگاه پرداخت اینترنتی، ماژول های تجاری و … به صورت جداگانه محاسبه می گردد.

به زودی هر کس یک وب سایت خواهد داشت، این یک انتخاب نیست؛ یک ضرورت است.