روال و شرایط طراحی

به نام خدا

خواهشمندیم برای جلوگیری از هر گونه سوء تفاهم احتمالی به موارد زیر که شامل روال طراحی و شرایط قراردادهای طراحی است دقت فرمایید.

روال طراحی

روال طراحی از 9 مرحله تشکیل شده است:

 1. دریافت نیازمندی ها (به صورت حضوری) از مشتری
 2. دریافت پیش پرداخت شامل 70% هزینه کل
 3. طراحی اولیه
 4. ارائه مشکلات کلی توسط مشتری (از طریق ایمیل)
 5. برطرف کردن مشکلات کلی
 6. ارائه مشکلات جزیی توسط مشتری و در صورت لزوم آموزش توسط کارشناس (به صورت حضوری)
 7. دریافت مابقی هزینه
 8. بر طرف کردن موارد جزیی
 9. اتمام کار

* در صورت عدم پرداخت پول در هر مرحله سایت به طور کامل از دسترس خارج خواهد شد.

شرایط قرارداد:

 1. در روند طراحی و پشتیبانی هزینه های جانبی تجاری در طراحی سایت مثل استفاده از یک قالب تجاری، درگاه پرداخت اینترنتی، ماژول های تجاری و … به صورت جداگانه محاسبه می گردد.
 2. امنیت سایت های طراحی شده به دلیل استفاده از جدیدترین متدهای طراحی در سایت های داینامیک و استفاده از ماژول های امنیتی بالاست اما در صورت حملات خرابکارانه و نفوذ، گروه مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.
 3. هزینه ای که جهت طراحی از شما گرفته می شود به معنای حق مالکیت طراحی برای شما نمی باشد. یعنی حق طراحی به صورت دایم متعلق به گروه تمدن می باشد؛ حتی اگر در صفحه اصلی سایت این موضوع قید نشده و یا نوشته شده باشد که کلیه حقوق مادی و معنی این سایت متعلق به مشتری است. دلیل آن این است که طراحان گاهی چند هفته وقت صرف می کنند تا برنامه ای را نوشته و برای سایت های مختلف استفاده کنند. حال اگر با توجه به هزینه اندک دریافتی، حق طراحی برای مشتری مبذول گردد، عملا از لحاظ اقتصادی صرفه نخواهد داشت. بنابراین هزینه دریافتی صرفا جهت استفاده از طراحی می باشد. در این خصوص لازم است به توضیحات زیر دقت کنید:
 • نام کاربری و رمز عبور هاستی که سایت روی آن طراحی شده است تحت هیچ شرایطی به مشتری داده نمی شود. بنابراین مشتری می بایست هاست خود را از گروه تمدن تهیه نماید.
 • اگر چه که حق طراحی برای گروه تمدن محفوظ است اما این به معنای دریافت هزینه ای برابر جهت تمدید در طراحی نمی باشد. بعد از سررسیدن مدت زمان یکسال جهت تمدید سایت خود تنها کافی است 40% از قیمت روز پکیجی که برای شما طراحی شده (شخصی، شرکتی و سازمانی) را پرداخت نمایید و این هزینه شامل تمدید هاست، پشتیبانی فنی و دامنه ir بوده و هزینۀ دامنه های بین المللی (به دلیل نوسان قیمت ارز) به صورت جداگانه اخذ خواهد شد.
 • اگر بعد از یک سال به هر دلیلی تصمیم گرفتید که میزبان خود را عوض کنید، گروه جهت انتقال سایت شما به میزبان جدید هیچ تعهدی نداشته و این کار را نخواهد کرد. چرا که انتقال سایت به میزبانی دیگر به معنای ارائه محصولات و کدهای برنامه نویسی طراحی به دیگران است. بنابراین در صورتی تمدید سایت شما شامل هزینۀ 40% خواهد بود که سرویس خود را توسط گروه تمدن تمدید نمایید.
 • در تمام سایت های طراحی شده توسط گروه در انتهای صفحه، نوشته ی طراحی شده توسط: گروه تمدن به دو زبان انگلیسی و فارسی به صورت لینک دار در صفحه ای جدا به سایت گروه ، قرار خواهد گرفت. مگر برای مشتریان خاص تمدن که مستلزم هزینه ای اضافی است. البته برای مشتریان خاص نیز دو قید وجود دارد: الف) به جای این نوشته، نوشته ی دیگری که بیان کننده طراحی سایت توسط فرد، گروه یا شرکت دیگری باشد، قرار نخواهد گرفت و صرفا جای آن خالی خواهد بود. ب) گروه تمدن به عنوان نمونه کارهایش می تواند این سایت ها را به مشتریان جدید خود ارائه دهد.
 • حتی در صورت طراحی مجدد وب سایت شما توسط فرد، شرکت یا گروه دیگر، گروه تمدن مجاز می باشد که وب سایت طراحی شده توسط گروه را همواره به عنوان رزومه و نمونه کاری خود به مشتریان ارائه دهد. بر همین اساس در صورتی که دامنه ی شما توسط گروه تمدن تهیه شده باشد (فارغ از انتخاب نام دامنه توسط شما یا انتقال آن به پنل گروه تمدن) ، گروه هیچ تضمینی در انتقال دامنه به پنل دیگران نداشته و حق فروش و واگذاری دامنه طبق شرایط گروه تمدن برای شرکت ما محفوظ می ماند لکن در صورت تمدید قرارداد خود با شرکت و تا زمانی که افتخار میزبانی از شما را داشته باشیم، تمدید دامنه مستلزم هزینۀ اضافی نبوده و هزینۀ مأخوذه صرفاً شامل هزینه ثبت دامنه می باشد.

در پایان از این که گروه تمدن را برای طراحی سایت خود انتخاب کرده اید کمال تشکر و قدردانی را داریم.

لینک کوتاه:   http://bit.do/TamadonPaC

مطالب مرتبط:

شرایط پشتیبانی

گارانتی های ما

مستلزم یک همکاری خوب داشتن همکاران خوب و شرایطی کاملاً روشن است