ایمیل مارکتینگ

به نام خدا

ایمیل مارکتینگ یکی از شیوه تبلیغات در دنیای پیشرفته امروز میباشد و اکثر سایت های اینترنتی ، وبلاگ ها ، بازاریاب ها ، فروشندگان اجناس در دنیای اینترنت شرکت ها و بسیاری دیگر از این شیوه نوین جهت معرفی خود و محصولاتشان از این شیوه استفاده می کنند زیرا علاوه بر اینکه نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی فوق العاده ارزان تر است جنبه های روانی مثبت تری نیز ایجاد می کند. به طور مثال وقتی ایمیل شما مستقیما از طرف شما به شخص گیرنده ارسال شود این احساس در آن شخص به وجود می آید که به او احترام گذاشته شده و توجه و علاقه او به ایمیل دریافتی بیشتر خواهد شد . و علاوه بر آن اگر گیرنده ایمیل در ارتباط با تبلیغ شما باشد.

برخي از مزاياي تبليغات آنلاين نسبت به تبليغات سنتي عبارتند از:

1- سرعت: تبليغات آنلاين سريع بدست هدف مورد نظر مي رسد.

2- اطمينان: بدليل قابليتهاي كنترل آنلاين اين گونه تبليغات براحتي مي توان از رسيدن تبليغ بدست هدفها مطمئن بود، در صورتيكه در تبليغات سنتي همواره اين كار با حدس و گمان انجام مي شود.

3- كارائي بالاتر: در روشهاي تبليغات آنلاين احتمال آنكه شخصي تبليغ شما را باز كند بدليل جذابيتهاي تصويري و معمولا تازگي، بيشتر از تبليغات سنتي مانند پست مستقيم (Direct mail ) و با تبليغات عمومي روزنامه اي و مجله اي مي باشد.

4-ارتباط دو طرفه: در تبليغات آنلاين امكان ايجاد ارتباط دوسويه باكاربروجوددارد.

5- ارزانتر بودن : تبليغات آنلاين بدليل عدم استفاده از مواد فيزيكي مانند كاغذ و جوهرو سيستمهاي حمل و نقل مانند پست هميشه نيست به تبليغات سنتي ارزانتر مي باشد .

6-  گروه مخاطبان:  در تبليغات آنلاين گروه مخاطبان همواره جزو طبقه متوسط و مرفه جامعه با قدرت خريد بالاتر مي باشند. معمولا افراد تحصيل كرده بوده و گروه مديران و راهبران جامعه نيز در اين مجموعه مي باشند.

مزاياي ايميل ماركتينگ: طراحي ايميل شما باطرح دلخواه شما  با زمينه رنگي  گرافيك مناسب و طرح زيبا قيمت فوق العاده پايين نسبت به ديگر روشهاي تبليغات اين امكان براي شما مهيا ميشود تا تعداد افرادي را كه ايميل دريافتي را باز كرده اند و خوانده اند را مشاهده نماييد و در صورت داشتن سايت اينترنتي و معرفي آن در ايميل آمار تعداد كساني كه از طريق ايميل به سايت اينترنتي شما مراجعه كرده اند  را داشته باشيد.

روش دوم پرداخت هزينه :(بر اساسه سورف يا کليک)

در اين روش ابتکاری بنا به نياز مشتريان گرامی جهت اطمينان خاطر از بازدهی هزينه تبليغاتی و مشاهده عينی فيدبک کاری اقدام به راه اندازی تبليغات با ايميل بر اساس شارژ مستقيم کرده است.

در این روش بر خلاف روش ارسال ایمیل هزینه دریافتی بر اساس ایمیل های خوانده شده محاسبه می شود.

به اين صورت که طبق جدول زير شما سفارش دهنده محترم بر اساس مبلغ پرداختی به ما از تخفيف قيمت مشاهده هر ايميل بهرمند ميشويد. پس از ارسال ايميل توسط ما و رسيدن ايميل به دسته افراد و باز کردن ايميل تبليغاتی شما وخواندن کامل ايميل شما معادل هزينه قراردادی از اعتبار شما کسر ميشود.

در اين روش شما از بازدهی تبليغ خود به صورت موثر ومفيد اطمينان حاصل کرده واين همان تبليغ هدفمنده کالا يا خدمات شما ميباشد.