خدمات چاپ و تبلیغات تمدن

 این قسمت کار خود را از سال 1387 شروع به کار کرده و هم اکنون با داشتن نیروهایی جوان، فعال و مجرب مفتخر است به ارائه کلیه خدمات چاپ و تبلیغات شامل مشاوره، طراحی و اجرا.

امروزه در دنیای رقابتی ما،  تبلیغات حرف اول را می زند. امکان دارد فروش محصولات یک فرد که تیم تبلیغاتی خوبی به همراه دارد؛  بسیار بیشتر از محصولات یک شرکت که فاقد این امتیاز است، باشد. ما به شما کمک می کنیم تا آنچه در سر دارید و آنچه ایده آل شماست را اجرایی نماییم.

خوشبختانه مشاورین ما در  تیم چاپ و تبلیغات گروه تمدن با گذراندن دوره های مختلف و کسب تجربه فراوان در کار، آماده اند تا شما را در این امر بسیار مهم یاری دهند. کافی است شما کار خود را به آن ها بسپارید تا دلسوزانه کار شما را به پیش برند.

آتلیه طراحی تیم چاپ و تبلیغات گروه تمدن شامل 6 نفر از بهترین طراحان مسلط به برنامه های گرافیکی مختلف (دو بعدی شامل: فتوشاپ، کرل، ایلوستریتور و… و سه بعدی شامل تری دی مکس، مایا و …) می باشد.

چاپخانه ای که تیم چاپ و تبلیغات گروه تمدن از آن استفاده می کند شامل مجهزترین و به روز ترین دستگاه های چاپ خارجی شامل لیتوگرافی پلیت استر حرارتی، چاپ دو ورقی، دستگاه دوورقی دورنگ و تک رنگ هایدلبرگ، دستگاه سلفون کشی، دستگاه چاپ سیلک ساکورایی، دستگاه یووی، دستگاه لترپرس طلاکوب، دستگاه لترپرس سه ورقی هایدلبرگ، دستگاه صحافی مفتول هوریزان و…  با بیش از 70 پرسنل می باشد که در کار خود بی نظیرند.